۱۰ اپلیکیشن جالب تحویل آنلاین (بخش دوم)

 اپلیکیشن های جالب تحویل آنلاین

در مقاله پیشین به این موضوع پرداختیم که اپلیکیشن های جالب تحویل آنلاین متعددی به تاثیر از استارت آپ‌های موفقی همچون «اوبر» به وجود آمده اند. در ادامه همان مقاله این بار نیز ۶ اپلیکیشن دیگر را معرفی می‌کنیم که خدمات عجیبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

SOOTHE: اپلیکیشنی برای سفارش ماساژ

 اپلیکیشن های جالب تحویل آنلاین

وقتی بعد از محل کار به منزل می‌آیید، مطمئنا نیاز به آرامش ‌دارید و یک ماساژ خوب می‌تواند حال شما را از این رو به آن رو کند. اما رفتن به یک مرکز ماساژ؛ مصیبتی است که نه حوصله اش وجود دارد و نه وقت آن. با این اپلیکیشن، دیگر نیازی نیست، از قبل قراری با ماساژور هماهنگ کرده و آنجا بروید. با دانلود «سوث»، یک ساعت قبل، قراری را هماهنگ کرده و یکی از بهترین ماساژورهای آمریکا به منزل شما خواهد آمد. و همانند اپلیکیشن‌های این چنینی نگران انعام دادن نیز نخواهید بود، چرا که کلیه فرآیند پرداخت از طریق اپلیکیشن انجام خواهد شد.

 

Rinse: اپلیکیشنی برای سفارش لباس‌شویی

 اپلیکیشن های جالب تحویل آنلاین

شاید یکی از بخش های دردآور زندگی متأهلی و مجردی برای هر کسی بخش “شست و شوی” آن است. این اپلیکیشن تلاش می‌کند تا از درد این کار بکاهد. با درخواست در «رینز»، فردی به سمت محل شما آمده و لباس‌های چرک را برده و ساعاتی بعد، اتوکشیده و تمیز به درب منزل می‌آورد. در هر زمانی از هفته، تنها کافیست  خدمات مدنظرتان را انتخاب کرده و در «رینز» درخواست دهید.

Seamless: اپلیکیشنی برای سفارش غذا

 اپلیکیشن های جالب تحویل آنلاین

یکی دیگر از اپلیکیشن های جالب «سیملس» است. این اپ همانند «دلیورو» برادر دوقلوی «زودفود» در آمریکاست. این اپلیکیشن ها با کنار هم قرار دادن رستوران‌های مختلف در یک پکیج‌، کار سفارش غذا را بسیار ساده‌تر می کنند. این اپلیکیشن این امکان را فراهم کرده که مشتریان با جستجو در منوها و نظرات کاربران انتخاب ساده‌تر و بهتری داشته باشند. حتی به وسیله «سیملس» می‌توانید عکس‌های غذاهای مختلف یک رستوران را ببینید.

KangaDo: اپلیکیشنی برای سفارش پرستار کودک

 اپلیکیشن های جالب تحویل آنلاین

مواظبت و تربیت کودک جزو یکی از مراحل سخت و پیچیده زندگی هر فردی است. و به خصوص برای بسیاری از مادران شاغل این امر دو چندان سخت‌تر خواهد بود. این اپلیکیشن سراغ همین مشکل جدی رفته است. با استفاده از «کانگادو» می‌توانید، به دنبال راننده و پرستار مناسب برای فرزندتان بگردید و حتی یک همبازی برای کودکتان پیدا کنید. و یا خیلی ساده برای هر امر دیگری حول محور کودک از دیگران درخواست کمک کنید. شما به وسیله «کانگادو» شبکه اجتماعی کوچکی از مادران و پدران شبیه به خودتان نیز دارید و می توانید با آن‌ها گفتگو و تجاربتان را با یکدیگر به اشتراک بگذارید.

 

Plowz&Mowz: اپلیکیشنی برای چمن‌زنی و برف‌روبی

 اپلیکیشن های جالب تحویل آنلاین

شاید کاربران این اپلیکشن در شهرهای بزرگ آمریکا نباشند. اما «پلوز و موز» می‌تواند در  بسیاری از شهرستان‌ها مخاطبان خاص خود را داشته باشد. جاهایی که زمین‌ها و باغ‌های بزرگی داشته و همواره در هر فصلی نیاز به مراقبت دارد. ‌زمان انجام چمن‌زنی و یا برف‌روبی و مشخصات مکانی خود را در اپلیکیشن ثبت کرده و سپس یکی از حرفه‌ای‌ترین باغبان‌های کشور به محل اعزام می‌شود. سرویس جالب‌تری که این اپلیکیشن ارائه می‌دهد «برگ‌روبی» نام دارد. اگر باغ بزرگی هست که نیاز به «برگ‌روبی» دارد این اپلیکیشن بهترین راه حل است.

 

Canary: اپلیکیشنی برای سفارش ماریجوآنا!!!

 اپلیکیشن های جالب تحویل آنلاین

یکی از عجیب‌ترین و بحث برانگیزترین استارت آپ‌ها و اپلیکیشن های جالب در میان این جمع، «کاناری» است. این اپلیکیشن فعلا نسخه بتای آن آماده شده و به طور محدود در سیاتل خدمت‌رسانی می‌کند. این اَپ، در پروسه ثبت نام از کاربر می‌‌خواهد که از کارت هویت خود عکس گرفته و به مرکز پشتیبانی ارسال کند. سپس نسخه پزشکی «اجازه استفاده از ماریجوآنا» را باید آپلود کند. پس از آن که این دو مدرک تایید شد، کاربر در میان گزینه‌های مختلف نوع ماریجوآنای خود را انتخاب می‌کند. بعد از تکمیل سفارش، کاربر مسیر پیک موتوری را آنلاین پیگیری می‌کند. در وب‌سایت این اپلیکیشن این گونه آمده که کاملا خدماتشان تحت نظارت پلیس آمریکا و قانونی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *