حملو و مشاغل مختلف چه رابطه‌ای با یکدیگر دارند؟

 

حملو و مشاغل

حملو و مشاغل می‌توانند رابطه‌ی تنگاتنگی را با یکدیگر داشته باشند. و حملو برای انواع کسب و کارهای کوچک و بزرگ خدمات بسیار گسترده‌ای را دارد و خواهد داشت. حال مزایای استفاده از حملو برای انواع مشاغل چیست؟

«حملو» اپلیکشینی ست که با تحول در حوزه حمل و نقل با چند کلیک نزدیکترین به صورت آنلاین، پیک موتوری را به محل شما می‌فرستد.
در نخستین گام، هر فردی از هر قشری از جامعه با «درخواست» در اپلیکیشن «حملو» می‌تواند بسته‌های خود را به نزدیکترین پیک موتوری در اطرافش بسپارد تا به ارزانترین شکل ممکن به مقصد رسد. این فرد می‌تواند هر شغلی داشته باشد از وکیل و دکتر و مهندس تا کارگر و نقاش و…. کافیست در اپلیکیشن ثبت نام کرده و با انتخاب مبدأ و مقصد کالای خود را ارسال کند.
مشاغل کوچک همچون شیرینی فروشی‌ها، سوپرمارکت‌ها، گل فروشی‌ها و بسیاری دیگر من جمله کسب و کارهای کوچک هستند. این مشاغل به پیک موتوری نیاز مبرمی داشته تا بتوانند رضایت مشتریانشان را جلب کنند. بنابراین «حملو» راهی اقتصادی و سریع در انتقال انواع کالاها برای آن‌هاست. هزینه‌های انتقال کالا در حملو ۳۰% کمتر از پیک‌های سنتی است. در نتیجه برای این مشاغل  هزینه‌های پیک به صرفه‌تر و پایین‌تر از قبل خواهد بود.

کسب و کارهای بزرگ همچون نهادهای دولتی، فروشگاه های اینترنتی، شرکت های بزرگ و… است. «حملو» به کمک نیروهای پیک موتوری این کسب و کارها خواهد آمد. و این شرکت‌ها می توانند پیک‌های موتوری خود را سر و سامان داده و به صورت یکپارچه تحت نظر یک سیستم در بیاورند. تا از این طریق بتوانند هم در هزینه‌های مالی و از آن مهمتر در هزینه‌های زمانی تأثیر عمده‌ای خواهد داشت. در ضمن از امنیت کالای خود نیز اطمینان داشته چرا که «حملو» یک سازمان بوده و مسئولیت کامل حمل و نقل بسته‌ها را بر عهده می‌گیرد.

لذا انواع کسب و کارها و افراد با استفاده از «حملو» می‌توانند در هم از جهت مالی و زمانی و هم تضمین امنیت کالای خود اطمینان کامل داشته باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *