امکانات حملو برای کاربران

امکانات حملو برای کاربران
بحران‌های عمومی کلان شهرها همانند ترافیک، حجم عظیم ماشین‌ها و سهم به سزای موتوری‌ها در آلودگی هوای تهران را هرگز نمی‌توان نادیده گرفت. و این شرکت های اینترنتی، نوپا و مدرن هستند که با ایجاد نظم در سیستم حمل و نقل شهری می‌توانند شهرهایی بزرگ همچون تهران را از این معضلات نجات دهند.

حملو نیز با تولید اپلیکیشن «درخواست پیک موتوری» قصد دارد ما را در از بین بردن این مسائل با شیوه‌ای نوین یاری رساند.‌ به عبارت دیگر «حملو» هم اکنون دو مأموریت دارد:

  • با چند کلیک ساده و ثبت سفارش؛ نزدیکترین پیک موتوری را به محل شما بفرستد تا کلیدی که در منزل جا مانده و یا چند کتاب و یا چک و سفته و یا دسته گل و یا هر بسته دیگری را به سریعترین و با کمترین هزینه به مقصد مورد نظر شما برساند.
  • یکپارچه سازی و مدرنیزاسیون سیستم پیک موتوری شهری.
امکانات حملو برای ارسال کالا

ثبت چند سفارش همزمان

اگر چند کالا و چند مقصد دارید، نگران نباشید، چرا که این اپلیکیشن قابلیت ثبت چند سفارش را به صورت همزمان برای شما مهیا کرده است.

تکرار مجدد یک سفارش

از دیگر امکانات حملو ، «تکرار مجدد یک سفارش» است. اگر سفارشی را یک بار در حملو ثبت کرده‌اید، از آن پس می‌توانید هر زمانی که دوست داشتید و نیازمند بودید، همان سفارش را به همان شکل پیشین خود تکرار کنید.

پیگیری آنلاین مسیر رانندگان

از لحظه‌ای که بسته را تحویل پیک موتوری حملو می‌دهید، تا لحظه‌ای که به مقصد برسد، در اپلیکیشن خود لحظه به لحظه می توانید مسیر حرکت بسته را پیگیری کنید.

امکانات جدید در راه

تیم فنی «حملو» به صورت شبانه‌روزی در تلاش است که طراحی و تجربه کاربری را بهبود ببخشد. هنگامی که کاربران از طریق از کانال‌های مختلف، نیازهایشان را با ما در میان می گذارند، ما نسبت به کاربران آگاهتر شده و در نهایت راه حل‌ها و ایده‌های بهتری برای بهبود اپلیکیشن به دست می‌آوریم. و همین طور ما لیستی از نیازهای کاربران تهیه کرده و پس از بررسی‌های فراوان تلاش می‌کنیم امکانات دیگری را در آینده به «حملو» اضافه کنیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *