استخدام پیک موتوری در «حملو» چه مزایایی دارد؟

استخدام پیک موتوری

«حملو» یکی از بزرگترین اپلیکیشن‌های درخواست پیک موتوری آنلاین است. اگر پیک موتوری باشید که منتظر دریافت بسته‌ای در هر کجای این شهر ست. و اگر فردی در نزدیکی شما باشد که قصد ارسال بسته‌ای را دارد، «حملو» اپلیکیشنی ‌ست که شما دو نفر را با یکدیگر پیوند می‌دهد. حال اگر به دنبال شغلی هستید و  قصد دارید به جمع پیک موتوری‌های «حملو» راه یابید، شاید بهتر است ابتدا مزایای آن را بدانید.

کمیسیونی پرداخت نمی‌کنید

«عدم پرداخت کمیسیون» نخستین ویژگی بزرگی ست که بسیاری از پیک‌های موتوری را هم اکنون به سمت «حملو» جذب کرد. به عبارت دیگر، شما به ازای هر سفری که با «حملو» می روید، حتی یک درصد به عنوان کمیسیون پرداخت نکرده و کل کرایه سفر متعلق به خود شماست و هیچ هزینه‌ای از شما کسر نمی‌شود.

محدودیت زمانی ندارید

اگر شغل دائم شما پیک موتوری باشد. خیلی خوب می‌دانید که کارفرما از شما می‌خواهد که از صبح تا به هنگام غروب در خدمت آن شرکت و یا موسسه باشید. اما حملو محدودیت زمانی ندارد. یعنی می‌توانید در هر ساعتی از روز و هر روزی از هفته که دوست دارید، گوشی همراهتان را روشن کرده و کار خود را شروع و درخواست‌ها را قبول کنید. و از آن طرف هر زمانی از روز نیز که دوست داشتید اپلیکیشن خود را غیر فعال کنید تا دیگر درخواستی برای شما ارسال نشود.

محدودیت مکانی ندارید

منطقه و محدوده فعالیت شما نیز محدودیتی ندارد. کاربران «حملو» در هر جا و محله‌ای از شهر تهران هستند و قصد ارسال بسته دارند. «حملو» در سرتاسر شهر فعال بوده و می‌توانید در هر زمانی در هر مکانی که بودید، فعالیت کنید. بنابراین انتخاب زمان و مکان با شما راننده‌ی عزیز است.

درآمد میلیونی کسب کنید

شما به ازای هر درخواستی که قبول می‌کنید و به مقصد می‌رسانید، از طرف حملو، پاداش نقدی به حساب شما واریز می‌شود. و کاربران با توجه به عملکرد شما امتیاز می‌دهند. در نتیجه اگر امتیاز بالاتری دریافت کنید، سفارشات بیشتری خواهید داشت و درآمد و پاداش‌های بیشتری را کسب خواهید کرد. و حملو هیچ گونه محدودیت درآمدی نیز برای شما تعیین نکرده است، بنابراین می توانید بسته به میزان فعالیتتان، درآمد نامحدودی نیز داشته باشید.

مناسب به عنوان شغل دوم

با این ویژگی که نه محدودیت مکانی و نه زمانی دارید. «حملو» مناسب بسیاری از کسانی است که به دنبال شغل دوم پر درآمدی هستند. شما می‌توانید بعد از محل کار اولتان، «حملو» را فعال کرده و سفارشات را قبول کنید و باز در هر زمانی که خواستید حملوی خود را غیر فعال کنید. و با یک گوشی هوشمند، به عنوان شغل دوم درآمدزایی میلیونی کسب کنید.

فرآیند استخدام پیک موتوری بسیار ساده بوده و با مراجعه به «حملو» و تکمیل فرم ثبت نام و تحویل مدارک؛ کلاه ایمنی، جلیقه و باکس‌های مخصوصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و کار خود را از همان لحظه شروع کنید. استخدام پیک موتوری در حملو از صبح تا پایان وقت اداری در جریان بوده و از طریق لینک زیر می توانید هم اکنون آمادگی خود را برای پیوستن به ناوگان حملو اعلام دارید.

برای پیوستن به ناوگان حملو اینجا را کلیک کنید. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *